NMerkez Logo
NMerkez Telefon
Tesekkurler
Özyurtlar Logo
Özyurtlar İnşaat'ın en iddialı projelerinden biri olan Nmerkez, İstanbul'da yeni bir yaşam merkezi yaratma hedefinin üzerinde yükselen bir değerdir. Alışveriş merkezi ve konuttan oluşan mimari konsepti ile karma bir proje olan Nmerkez, aynı zamanda Özyurtlar'ın sektördeki iddiasını ve gücünü simgelemektedir.
Esenyurt merkezde, 32.000 m²'lik bir alanda yükselen, lüks ve kaliteyi yaşam alanı bütünlüğüne entegre eden Nmerkez, Özyurtlar İnşaat’ı da ilgi odağı haline getirmiştir. 565 konut ve 194 adet ticari birimden oluşan alışveriş merkezi konsepti ile üst düzey bir yaşam sunmaktadır.


Özyurtlar İnşaat'ın en iddialı projelerinden biri olan Nmerkez, İstanbul'da yeni bir yaşam merkezi yaratma hedefinin üzerinde yükselen bir değerdir. Alışveriş merkezi ve konuttan oluşan mimari konsepti ile karma bir proje olan Nmerkez, aynı zamanda Özyurtlar İnşaat'ın sektördeki iddiasını ve gücünü de simgelemektedir.

Esenyurt merkezde, 32.000 m²'lik bir alanda yükselen, lüks ve kaliteyi yaşam alanı bütünlüğüne entegre eden Nmerkez, Özyurtlar İnşaat'ı da ilgi odağı haline getirmiştir. 565 konut ve 194 adet ticari birimden oluşan alışveriş merkezi konsepti ile üst düzey bir yaşam sunmaktadır.
LiveZilla Live Chat Software